ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Виконавчий комітет Вишгородської міської ради рішенням  № 565 від 16.12.2021р. «Про встановлення Вишгородському МКП «Водоканал» тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» встановив тарифи для всіх категорій споживачів в таких розмірах :

централізоване водопостачання –          18,12 грн. за 1 куб.м (з ПДВ)/ 1м3;

централізоване водовідведення –          20,81 грн. за 1 куб.м (з ПДВ)/1м3.

Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення за рішенням виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 565 від 16.12.2021р. вводяться в дію з 01 січня 2022 року.

  Ознайомитися з вищезазначеним  рішенням та тарифами можна за посиланням.

        На виконання Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” від 22.06.2017 № 2119-VIII та Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнання інженерних систем для забезпечення такого обліку від 09.08.2018 року № 206 затвердженого Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України, оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнання інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил та з урахуванням Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

       Такими вузлами обліку обладнуються усі вводи зовнішніх інженерних мереж у будівлі.

       Оператор зовнішніх інженерних мереж Вишгородське міське комунальне підприємство  «Водоканал» повідомив про намір встановлення  вузла комерційного обліку та орієнтовну вартість встановлення вузла комерційного обліку.

       Співвласники повинні протягом двох місяців з дня отримання цього повідомлення  повідомити оператора (за своїм вибором) про:

  1. згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;
  2. намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку;
  3. намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

     У разі, якщо протягом двох місяців співвласники (власники) будинку не надали згоду на встановлення вузла комерційного обліку або не повідомили оператора, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

    Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку води включаються до складу тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, крім випадків, якщо такі вузли комерційного обліку були встановлені власником (співвласниками) будівлі.

      Разом із тим у відповідності до пункту 8 статті 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» органами місцевого самоврядування надано право у відповідності до чинного законодавства приймати рішення про затвердження місцевих програм оснащення вузлами комерційного обліку будівель, які на день набрання чинності Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж, а також про виділення з місцевого бюджету коштів на реалізацію прийнятої програми.

    Звертаємо увагу,  що оснащення багатоквартирних житлових будинків вузлами комерційного обліку води здійснюється на вимогу Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» й передбачає жорсткі санкції до підприємства, які не виконають його. Закон, зокрема, спрямований не те, щоб зменшити втрати води в Україні, а, відповідно, і в м. Вишгороді.

       Наголошуємо, що в законі не йдеться про те, встановлювати чи не встановлювати вузол комерційного обліку . Споживачі визначаються лише з тим, робитиме це Вишгородське МКП «Водоканал», чи вони самі.

       Зазначаємо,про те що, власники (співвласники) будівлі не повинні створювати перешкоди для встановлення вузла комерційного обліку Вишгородським МКП «Водоканал».

 

  З повагою,

  Адміністрація Вишгородського МКП «Водоканал»

     Внаслідок пориву водопроводу по вул. Глібова,39 , для ліквідації аварії тимчасово  зупинено водопостачання. Після завершення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

                                                                           Адміністрація Вишгородського МКП "Водоканал"

    Вишгородське МКП "Водоканал" повідомляє, що 17.12.2021р. о 22:00 розпочнуться роботи по заміні електричного обладнання на водопровідній насосній станції. Повна зупинка насосної станції з 22:00год.  до 22:10 год. 17.12.21р. та з 00:00год.  до 00:30 год. 18.12.21р. З 00:30 год. 18.12.21р. відновлення водопостачання і наладка устаткування. Запланований час закінчення робіт о 6:00 год. 18.12.21р.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Адміністрація Вишгородського МКП "Водоканал"
   Вишгородське МКП «Водоканал» доводить до відома споживачів, що в зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт ДТЕКом Київські Регіональні Електромережі тимчасово припинено водопостачання по місту Вишгороду. Після закінчення проведення робіт ДТЕКом буде відновлено водопостачання по місту.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Адміністрація Вишгородського МКП "Водоканал"
Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось