Абонентська Плата

Плата за абонентське обслуговування

  Відповідно до чинного законодавства, усі витрати на збут виключені з тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і виведені в окремий платіж – плата за абонентське обслуговування. З 1 травня 2022 року вона нараховується усім абонентам Вишгородського МКП «Водоканал», окрім тих споживачів, з якими укладений колективний договір.

  Абонентська плата нараховується у фіксованому розмірі не залежно від того, користувалися послугою чи ні. Вартість абонентського обслуговування не може перевищувати  граничного розміру визначеного Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. № 808, а саме: водопостачання – 35,19 грн, водовідведення – 35,19 грн.

  Абонентська плата – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з роботою абонентського відділу, який в свою чергу, здійснює розподіл обсягу спожитих комунальних послуг між споживачами, обчислює індивідуальні рахунки абонентів (нарахування, оплата та стягнення плати за спожиті послуги), формує рахунки, проводить роботи по абонентському супроводу споживача, в тому числі і видача довідок, переоформлення особових рахунків та укладання індивідуальних договорів, приймає на абонентський облік вузли обліку води. В абонентську плату також входять витрати на заміну та обслуговування приладів комерційного обліку води (у разі їх наявності у будівлі споживача), а також на виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем централізованого водопостачання та водовідведення).

  Абонентська плата сплачується незалежно від користування послугою. Навіть якщо абонент місяць не користувався водою, то рахунок за неї прийде з нульовими показниками, а абонплату прийдеться сплатити, яка в платіжному документі  виділяється в окрему графу. Абонентська плата нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців в квартирі. Залежить від затвердженого мінімального прожиткового мінімуму в Україні, а тому може змінюватись. 

 Плата за абонентське обслуговування виконавцю комунальних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення не застосовується при умові укладання інших моделей договірних відносин, а саме колективних договорів та договорів з колективним споживачем.

Плата за абонентське обслуговування з 01.01.2024р

Плата за абонентське обслуговування з 01.01.2023р.

Плата за абонентське обслуговування з 01.05.2022р.                                      

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось