• Головна
 • Підключення
 • Підключення об’єктів, які не перебувають на балансі Водоканалу

Підключення об’єктів, які не перебувають на балансі Водоканалу

Що потрібно зробити?


При підключенні об’єкта до мереж водопроводу та каналізації, які не перебувають на балансі Водоканалу потрібно отримати довідку про виконання ТУ на будівництво водопровідно – каналізаційних мереж.


Для цього необхідно особисто прийти в технічний відділ Вишгородського МКП «Водоканал» за адресою вул. Набережна, 8-а, 3- й поверх.


З собою необхідно мати оригінал та копію:

 1. Письмово завірений дозвіл власника (власників) мереж.
 2. Копія ТУ, виданих на будівництво об’єкта.
 3. Затверджений робочий проект зовнішньої і внутрішньої мережі водопроводу та каналізації, із змінами, що вносяться в процесі виконання робіт, погоджений з усіма відповідними організаціями.
 4. Акт на приховані роботи при прокладці водопроводу і каналізації з обов’язковими підписами представників Вишгородського МКП «Водоканал».
 5. Акт на гідравлічні випробування мереж водопроводу та каналізації з обов’язковими підписами представників Вишгородського МКП «Водоканал».
 6. Акт на промивання (санітарну обробку) водопровідної мережі.
 7. Результати аналізу води, виконані атестованою лабораторією.
 8. Виконавча зйомка новозбудованих водонесучих і водовідвідних комунікацій узгоджена з відповідними службами Вишгородського МКП «Водоканал», з прив’язкою до вулиць в М1:500 розроблена спеціалізованою організацією, а також технічна характеристика комунікацій: матеріал, діаметр, довжина трубопроводів, деталювання водопровідних і каналізаційних колодязів, профіль каналізаційної мережі.
 9. Акт про ліквідацію тимчасового водопроводу, узгоджений представником Вишгородського МКП «Водоканал» (якщо будувався).
 10. Акт демонтажу або тампонажу мереж водопроводу чи каналізації, що потрапляють в зону забудови, складений за участю представників Вишгородського МКП «Водоканал».
 11. Касовий документ оплати за використану воду або водовідведення (якщо було скидання води в каналізацію) при проведенні гідравлічного випробування водопровідної або каналізаційної мережі та промивки водопровідної мережі.
 12. Договір з Вишгородським МКП «Водоканал» про надання послуг на водопостачання та водовідведення.
 13. Акт розмежування балансової належності водопровідних і каналізаційних комунікацій.
 14. Комплект робочих креслень з узгодженнями змін, внесених у процесі будівництва.
 15. Акт приймання в експлуатацію водомірного (каналізаційного) вузла обліку складений з представниками Вишгородського МКП «Водоканал».

 

 

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

 • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
 • пт.: з 08-00 до 16 00,
 • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось