Публічний Договір

Повідомлення

про публічну пропозицію (оферту) від 28.01.2022 року

Вишгородського міського комунального підприємства «Водоканал» про укладання

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

               Керуючись нормами ч.5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України Вишгородське МКП «Водоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому.

             Додатково повідомляємо, про те, що договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті Вишгородського МКП «Водоканал» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Вишгородським МКП «Водоканал».

           Фактом приєднання до умов договору  (акцептування договору) є:

         1) вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, в тому числі:

         – здійснення оплати за надані послуги;

         – фактичне отримання послуг;

         – надання Виконавцю підписаної Заяви-приєднання та/або взяття на абонентський облік вузла комерційного обліку споживача;

         2) ненадання Виконавцю протягом 30 днів з дня опублікування цього договору протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку про відмову від отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або обрання  іншої моделі договірних відносин.

           Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до Вишгородського МКП «Водоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

            У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення

Заява – приєднання

Адреси будинків, на які розповсюджується публічний договір (оферта)

 

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось