• Головна
  • Підключення
  • Відключення за самовільне приєднання

Відключення за самовільне приєднання

Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», неоформлене приєднання до систем водопостачання та водовідведення є самовільним і підлягає відключенню без попереднього письмового повідомлення.

Для виявлення порушників Водоканал періодично проводе інвентаризацію усіх абонентів та підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення.

Відключення і повторне підключення проводиться Водоканалом за рахунок споживача після оформлення проектної документації та оплати нарахування за самовільне приєднання.  Нарахування за самовільне приєднання  до каналізаційних та водопровідних мереж розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби водопровідного вводу та становить - 12 073,25 грн..

Самовільні приєднання до міських водопровідних та каналізаційних мереж, крім шкоди підприємству в результаті крадіжки ресурсу, ведуть до порушення гідравлічних параметрів режимів роботи мереж, аварійних ситуацій і, як наслідок, зниження якості послуг водопостачання та водовідведення для сумлінних абонентів.

Тому, керівництво Вишгородського МКП «Водоканал»  закликає  повідомляти про незаконні приєднання до комунікацій  за тел. 23-354 (приймальня), 22-722, (093)0351583 (диспетчерська служба)

Зі свого боку Вишгородське МКП «Водоканал» гарантує анонімність джерела інформації.

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось