• Головна
  • Для мешканців
  • Відключення за борги

Відключення за борги мешканців

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку, (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів).

Нагадаємо, що в разі неможливості погашення заборгованості в повному обсязі – можна укласти договір реструктуризації (гіперпосилання на розділ «реструктуризація боргу»). А якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію (гіперпосилання на розділ «субсидії»).

Якщо абоненти продовжують накопичувати борг – Водоканал вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водовідведення (за допомоги спеціального пристрою боржнику обмежують можливість користування каналізацією без доступу у квартиру та без негативних наслідків для інших мешканців будинку, які вчасно розраховуються за надані послуги).

Відновлення послуги відбудеться тільки після оплати боргу та робіт з підключення, згідно технології, вартість якої –  1390,33грн.


У разі відключення абонента від водопровідних  та  каналізаційних  мереж  за абонентську заборгованість  для підключення необхідно особисто  прийти  в  «Відділ обліку реалізації послуг»  Водоканалу за адресою: вул. Набережна, 8-а  та виконати звірку розрахунків, отримати рахунок на оплату за роботи по відключенню-підключенню.

Для цього необхідні документи (оригінали та копії):

  1. Заява від абонента на підключення – відключення.
  2. Квитанції про сплату заборгованості та за роботи по відключенню-підключенню.


Вартість послуги: 1390,33  грн (рахунок надається згідно калькуляції).

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось