• Головна
 • Для мешканців
 • Подання показників лічильників

Подання показників лічильників

УВАГА! Для правильного нарахування за фактично спожиті послуги з водопостачання (водовідведення) необхідно щомісячно знімати показники водолічильників.


Прохання  передавати показники лічильника 1 раз у місяць з 25-го числа по 30-31 число робочого дня за поточний місяць. В останній день проводиться закриття місяця і  після 5-го числа наступного місяця буде відображено нарахування за попередній період.

Якщо показники будуть внесені на початку місяця, то нарахування згідно з програмою буде показане аж в наступному місяці.

В будинках, які оснащені загальнобудинковими лічильниками та квартирними в під'їздах, контролер в кінці місяця знімає фактичні показники. Якщо лічильник в помешканні, то у Вас є можливість передавати їх за номером телефону 23-602 «Відділ обліку реалізації послуг».


Просимо споживачів ставитись з розумінням до роботи контролерів та надавати  доступ  до  приладів  обліку, адже  контрольне  зняття  показників допомагає отримати  максимально  прозорі та  коректні  дані  для розрахунку.

Якщо  з  якихось  причин вас  немає  вдома  у  цей час, самостійно  передавайте коректні  показники  лічильників  будь-яким  зручним  для  вас  способом.

Показники приладів обліку води можна передати таким чином:

 1. у чатботі у Viber ;
 2. в «Особистому кабінеті», через систему https://my.vyshhorodvodokanal.com.ua/Сервіс працює цілодобово з 10 по 31 число поточного місяця;
 3. по телефону в робочий час : (04596) 23-602

Графік  роботи підприємства :

 • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
 • пт.: з 08-00 до 16 00,
 • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

 1. особисто відвідати «Відділ обліку реалізації послуг», де також можливо провести звірку щодо обсягів одержаних послуг.

  Також, звертаємо Вашу увагу, що показники лічильників води не приймаються через сторінку у соцмережі Facebook чи Messenger.

   Як правильно зняти показання лічильника води

  На лічильнику є 8 цифр, 3 останні цифри червоні, а 5 цифр чорні. Червоні цифри — це літри, але Вам для зняття показань вони не потрібні, так як знімати показання потрібно в кубах.  Вишгородське МКП «Водоканал» літри не враховує, і приймає показання тільки в кубах. Залишаються   наступні 5 цифр, саме з них ми й  знімаємо показання.

  Слідкуйте за тим, щоб  не було витоків — всі крани, змішувачі, бачок унітазу працювали справно. Інакше, накрутить багато кубів води, і замість економії, заплатите набагато більше. Щоб перевірити, чи є витік води — потрібно закрити всі крани, і подивитися чи крутиться лічильник, якщо ні, то все в порядку.

  У випадку, якщо у квартирі ніхто не проживає та не користується водою, все одно необхідно подавати показники з різницею «0», тобто ті ж самі, що надавалися минулого разу.

 

 

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

 • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
 • пт.: з 08-00 до 16 00,
 • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось