• Головна
  • Для мешканців
  • Подання показників лічильників

Подання показників лічильників

УВАГА! Для правильного нарахування за фактично спожиті послуги з водопостачання (водовідведення) необхідно щомісячно знімати показники водолічильників.


Прохання  передавати показники лічильника 1 раз у місяць з 25-го числа по 30-31 число робочого дня за поточний місяць. В останній день проводиться закриття місяця і  після 5-го числа наступного місяця буде відображено нарахування за попередній період.

Якщо показники будуть внесені на початку місяця, то нарахування згідно з програмою буде показане аж в наступному місяці.

В будинках, які оснащені загальнобудинковими лічильниками та квартирними в під'їздах, контролер в кінці місяця знімає фактичні показники. Якщо лічильник в помешканні, то у Вас є можливість передавати їх за номером телефону 23-602 «Відділ обліку реалізації послуг».


Просимо споживачів ставитись з розумінням до роботи контролерів та надавати  доступ  до  приладів  обліку, адже  контрольне  зняття  показників допомагає отримати  максимально  прозорі та  коректні  дані  для розрахунку.

Якщо  з  якихось  причин вас  немає  вдома  у  цей час, самостійно  передавайте коректні  показники  лічильників  будь-яким  зручним  для  вас  способом.

 

Подати показники приладів обліку води можна таким чином:

  1. Особистий кабінет, через систему abonentinfo.com Сервіс працює цілодобово з 10 по 31 число поточного місяця. Де також, можливо провести звірку щодо обсягів одержаних послуг та провести оплату за отримані послуги.
  2. По телефону (04596) 23-602 пн.-чт. з 08:00 -12:00 та з 13:00-17:00 , пт. з 08:00 -12:00 та з 13:00-16:00.
  3. Особисто відвідати «Відділ обліку реалізації послуг», де також можливо провести звірку щодо обсягів одержаних послуг за графіком роботи відділу.
  4. Вписати  показники лічильників  в квитанцію  при   оплаті  послуг з водопостачання та водовідведення.

Як правильно зняти показання лічильника води

На лічильнику є 8 цифр, 3 останні цифри червоні, а 5 цифр чорні. Червоні цифри — це літри, але Вам для зняття показань вони не потрібні, так як знімати показання потрібно в кубах, так як Вишгородське МКП “Водоканал" літри не враховує, і приймає показання тільки в кубах. Залишаються наступні 5 цифр, ось з них ми й  знімаємо показання.

Слідкуйте за тим , щоб не було витоків — всі крани, змішувачі, бачок унітазу працювали справно, інакше, багато кубів накрутить, і замість економії, заплатите набагато більше. Як перевірити, чи є витік води — закрийте всі крани, і подивіться, крутиться лічильник, якщо ні, то все в порядку.

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось