ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

  • Головна
  • Новини
  • Вишгородське МКП "Водоканал" продовжує працювати в умовах воєнного стану!

Робочі будні

   З перших днів вторгнення російських окупаційних військ на територію України, територіальні громади нашої області відчули на собі всю скруту, яку принесли з собою загарбники. Виключенням не стало і наше підприємство.
   Першочерговим завданням Вишгородського МКП «Водоканал» на той час було підтримати життєзабезпечення міста шляхом стабільної подачі питної води. На перший погляд, це здається звична для даного підприємства робота, але в умовах воєнного стану - це не зовсім так. Складнощі виникли з ремонтними та паливно-мастильними матеріалами. Завдяки персоналу, який залишився на місцях і працював по 24 години, підміняючи відсутніх, – вдалося уникнути фахової кризи. Внаслідок евакуації населення міста, зменшилося водоспоживання м. Вишгорода більше ніж удвічі, через що, в мережі водопостачання виникла проблема з надлишками тиску. Враховуючи ці фактори, було прийнято рішення: знизити робочий тиск в водопровідній мережі. Зниження тиску дало можливість запобігти виникненню аварій та відпрацювати 60 діб без аварій та поривів, зайвих виїздів аварійно-відновлювальної бригади.
   В той же час велись роботи по забезпеченню водопровідної насосної станції резервним джерелом живлення. Завдяки сприянню міської ради, спільними зусиллями вдалося досягти даної мети.
   На сьогоднішній день проводяться роботи по заміні обладнання станції підвищення тиску по вулиці Кургузова 3а, 3б. Мешканці верхніх поверхів цих будинків мали проблеми з водопостачанням після вимушеного зниження тиску в міській водопровідній мережі та велику різницю в висотах між точкою приєднання та споживачем. Після заміни обладнання на станції підвищення тиску та проведення налаштувань, тиск в зазначених будинках відновиться до попередніх величин.
   Отже, за ці два місяці роботи Вишгородському МКП «Водоканал» вдалося не тільки забезпечити сталу роботу підприємства по наданню послуг населенню міста з водопостачання та водовідведення, але і вдосконалити та оновити свою базу.

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось