ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

21 квітня 2023 року Вишгородське міське  комунальне   підприємство «Водоканал»  відзначає

  61-у річницю  від   дня заснування!

  Сьогодні  Вишгородський МКП «Водоканал» – сучасне та потужне водопровідно-каналізаційне господарство однієї з найважливих галузей міста та його інфраструктури в цілому. У нас  самовіддано працюють майже сто працівників: висококваліфіковані  робітники, ініціативні керівники, які  формують міцний колектив, що об’єднує досвід ветеранів та енергію молоді. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємося, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства, особливо у цей нелегкий час.

  Реалізуються програми, спрямовані на забезпечення  якісних та безперебійних послуг водопостачання та водовідведення міста,  покращення якості води, стабілізацію та оптимізацію технологічних процесів, збереження екології.

  Незважаючи на об’єктивні труднощі, Вишгородська міська рада та керівництво водоканалу докладає багато зусиль, щоб надати населенню Вишгорода послуги високого рівня.

  Бажаємо кожному працівникові підприємства міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань! Нехай вам завжди вистачає професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання завдань задля якісного обслуговування громадян!

Новини Львова: Де купити оригінальну квіткову композицію у Львові

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось