ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

 • Головна
 • Новини
 • Зміни в законодавстві щодо повірки лічильників води в умовах воєнного стану.

  Звертаємо Вашу увагу, що 04 червня 2023 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 р. № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану, якою встановлено термін подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників», а постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.2022 № 412 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану».

  Детальна інформація: https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-povirky-zakonodavcho-rehulovanykh-a440

  Згідно постанови, позитивні результати періодичної, позачергової повірки та повірки після ремонту чинні на період воєнного  та надзвичайного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування на таких територіях :

 • на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного і надзвичайного стану на відповідних територіях, але не раніше дня закінчення опалювального періоду;
 • на територіях активних бойових дій протягом шести місяців з дати завершення бойових дій на таких територіях відповідно до переліку, але не раніше дня закінчення опалювального періоду;
 • на територіях можливих бойових дій протягом шести місяців з дати припинення можливості бойових дій на таких територіях відповідно до переліку, але не раніше дня закінчення опалювального періоду.

 Враховуючи зміни до законодавства, що наше місто не підлягає під умови зазначені в постанові Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 р. № 440,  всі власники квартир, в яких встановлені лічильники води, що не відповідають вимогам чинного Законодавства України або взагалі відсутні -  рекомендуємо в найкоротший термін замінити на нові, встановити або виконати метрологічну повірку у  відповідних установах. Копію свідоцтва про Державну повірку або копію паспорту нового лічильника необхідно надати Вишгородському МКП «Водоканал».

 Подання на повірку лічильників води на території України, крім територій, зазначених вище забезпечується протягом трьох місяців після закінчення опалювального сезону. Квартири в яких встановлені лічильники з порушенням терміну повірки, будуть вважаться  з 01 липня 2023 року такими, які не оснащені  засобами (лічильниками) обліку води.

Нагадуємо:

 • міжповірочний інтервал для більшості водолічильників становить 4 роки відповідно до  Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Враховуючи, що виробником встановлено термін експлуатації приладу від 10 до 12 років, повірка може проводитися не більше 3 разів. У випадку, якщо лічильник експлуатується понад 10 років, є велика ймовірність, що державну повірку він може не пройти.
 • для нових лічильників ви можете легко визначити дату повірки, додавши 4 роки до дати виробництва лічильника, що вказана в технічному паспорті приладу. Зверніть увагу, що 4 роки треба відраховувати саме від цієї дати, а не від дати встановлення лічильника.
 • якщо ваш лічильник вже проходив періодичну повірку, її дату ви можете подивитись у виданому вам свідоцтві. Зберігаючи ці документи, ви завжди зможете розрахувати наступну дату повірки. 
 • але якщо ви все ж таки не маєте під рукою технічного паспорта та свідоцтва, дізнатись дату останньої повірки можна зателефонувавши до нашого абонентського відділу 23-602.

 

Адміністрація Вишгородського МКП «Водоканал»

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

 • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
 • пт.: з 08-00 до 16 00,
 • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось