ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

 В зв’язку з переходом на нову програму Вишгородського МКП «Водоканал» споживачам необхідно перереєструватися у новому Особистому кабінеті на офіційному  сайті підприємства https://my.vyshhorodvodokanal.com.ua/

 Особистий кабінет  дає можлвість он-лайн контролювати стан свого особового рахунку. Кожен абонент Вишгородського МКП «Водоканал», на чиє ім’я відкрито особовий рахунок, має можливість зареєструватися і користуватися особистим кабінетом, що дає безліч переваг. Це і перевірка поточного балансу, внесення показників лічильника, перегляд історії платежів, а найголовніше – можливість оплати послуг водопостачання та водовідведення, не виходячи з дому. Тож відтепер споживачі мають відкритий доступ до своїх даних в абонентській базі підприємства.

 Реєстрація займає всього декілька хвилин. Для її проходження необхідно знати номер свого особового рахунку та суму останнього платежу, а також мати робочу електронну поштову скриньку. Для перереєстрації можете скористатися інформацією з старого «Особистого кабінету». Тобто, на офіційному сайті https://www.vyshhorodvodokanal.com.ua/ необхідно зайти на вкладку ДЛЯ МЕШКАНЦІВ та зареєструватися або перереєструватися у новому ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ. 

Адміністрація Вишгородського МКП «Водоканал»

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось