ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

  • Головна
  • Новини
  • Зміни до Закону України " Про метрологію та метрологічну діяльність"

 Шановні споживачі послуг!

    Вишгородське МКП «Водоканал» повідомляє, що в 01 травня 2021 року внесено зміни до ст.17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» якою було передбачено, що повірка вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання та води в квартирах здійснюється Вишгородським МКП «Водоканал» рахунок плати за абонентське обслуговування.

   Нова редакція ст.17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» передбачає, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку.

    В складову плати за абоненське обслуговування буде включено витрати на здійснення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки, результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за воду, - за умови укладення індивідуального договору (публічного договору приєднання) або індивідуального договору з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

 омерційних розрахунок – це розрахунок, який здійснюється за показниками комерційного (загальнобудинкового) приладу обліку.

    У разі укладення колективного договору про надання комунальних послуг, договору про надання комунальних послуг з колективним споживачем або прийняття рішення співвласниками про порядок обслуговування та заміну вузла (вузлів) комерційного обліку відповідно до законодавства періодична повірка засобів вимірювальної техніки, результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за воду, проводиться за рахунок співвласників багатоквартирного будинку.

    Шановні споживачі послуг, просимо вас бути відповідальними та своєчасно проводити повірку приладів обліку встановлених у ваших квартирах/приміщеннях.

   Розрахунок за отримані вами послуги у разі несвоєчасного проведення повірки або її не проведення взагалі проводитиметься Вишгородським МКП «Водоканал» за нормами споживання.

 

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось