ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

  • Головна
  • Новини
  • Подяка за роки спільної співпраці Сорокіну Олександру Яковичу!!!

    Колектив Вишгородського МКП Водоканал висловлює щиру подяку за роки спільної роботи заступнику директора з виробництва Сорокіну Олександру Яковичу!

    Сорокін Олександр Якович розпочав свою діяльність в травні 1982 року на посаді майстра Вишгородського районного комбінату комунальних підприємств ,яку в 2003 році було реорганізовано в Вишгородське комунальне підприємство «Водоканал». Працював начальником водопровідно-каналізаційної дільниці, головним інженером підприємства , а в 2005 році – призначений на посаду заступника директора з виробництва.

   За всі роки роботи – а це майже 39 років, - проявив себе як кваліфікований спеціаліст, професіонал своєї справи, вимогливий керівник .

    Постійно передавав свій досвід керівникам структурних підрозділів, майстрам, робітникам, молодим спеціалістам, які приходять на підприємство. Систематично підвищував свій професійний та фаховий рівень. Завжди працював на результат, ефективно вирішуючи нагальні питання.

    Олександр Якович фахівець високого рівня з відповідним досвідом роботи у системі водопостачання та водовідведення. За свою багаторічну, добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову водопровідно-каналізаційного господарства міста неодноразово відзначався Подякою Вишгородського міського голови, грамотами підприємства.

   Бажаємо Олександру Яковичу міцного здоров’я, щасливих днів, доброго блага та чудового настрою!

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось