ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

  • Головна
  • Новини
  • Важлива інформація для споживачів про внесення змін до законодавчих актів!!!

Шановні користувачі послуг!

            Вишгородське МКП «Водоканал» (надалі - Виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення) повідомляє  мешканців міста Вишгорода, що 01.05.2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері  надання житлово-комунальних послуг» від 03.12.2020 №1060.

         Відповідно до внесених змін, Законом № 1060, передбачено запровадження публічного договору приєднання.

     Публічний договір приєднання - це договір, який передбачає обов'язок виконавця послуги надавати послугу кожному, хто звернеться до нього. За діючими наразі нормами Закону "Про житлово-комунальні послуги", якщо співвласники будинку не обрали модель договору (індивідуальний, колективний, договір з ОСББ як колективним споживачем), то виконавець послуги може укласти із такими співвласниками індивідуальний договір що є публічним договором приєднання.

        Договір приєднання буде вважатися укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті  Вишгородської міської ради або на сайті Вишгородського МКП «Водоканал», співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

        Публічний договір приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків (приватний сектор) вважатиметься укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на сайті Вишгородської міської ради або на сайті Вишгородського МКП «Водоканал» такий власник не відмовився від надання комунальної послуги.

       За такою моделлю договірних відносин плата за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення буде складатися з:

     -  плати за отримані послуги за показниками квартирних приладів обліку, згідно затверджених тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення;

     -  плати за абонентське обслуговування;

     - розподілу різниці між показниками квартирних приладів обліку та загально будинкового приладу обліку.

 При цьому відмова споживача від укладення договору на централізоване водопостачання та водовідведення не звільняє його від обов'язку оплати фактично спожитих послуг, наданих Вишгородським МКП «Водоканал».

       Договір про надання послуг, у тому числі із співвласниками багатоквартирних будинків, які не прийняли рішення про модель організації договірних відносин, мають бути укладені з Вишгородським МКП «Водоканал» протягом двох місяців з дня набрання чинності рішення Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.

             При цьому зазначаємо, що співвласникам багатоквартирних будинків надається право у будь-який час змінити вид договору у разі прийняття ними рішення про обрання моделі договірних відносин у багатоквартирному будинку.

  

                                                                                                                Адміністрація Вишгородського МКП «Водоканал»

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось