ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ТА ОПЛАТИТИ  ОПЛАТА

 

 

 

  • Головна
  • Новини
  • Вишгородське МКП «Водоканал» закликає вчасно сплачувати за послуги!!!

             В складних  економічних умовах, що існують на даний час в країні, заборгованість населення за комунальні послуги зростає. На привеликий жаль, Вишгородське міське комунальне підприємство «Водоканал» не є виключенням. Станом на сьогоднішній день заборгованість мешканців міста Вишгорода за спожиті комунальні послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення становить 8 млн 519,2 тис. грн.                

               Відповідно до загальних умов виконання зобов`язання, установлених статтею 526 Цивільного кодексу України, зобов`язання повинно виконуватись належним чином згідно з умовами договору та вимогами Цивільного Кодексу України, інших актів цивільного законодавства. Згідно статті 12 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Відповідно до статті 68 Житлового кодексу України наймачі, власники квартир вносять плату за комунальні послуги щомісячно в установлений законодавством термін. Пунктом 5 частини 2 статті 7  Закону України «Про житлово–комунальні послуги» передбачено, що споживач зобов’язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені договором. Недотримання таких вимог призводить до порушення зобов`язань.

               Наше підприємство завжди йде назустріч споживачам: пропонує укласти договір реструктуризації, рекомендує оформити субсидію, встановити лічильник. Якщо з певних причин утворилась заборгованість – необхідно заключати договір реструктуризації. Та на жаль, серед загального числа боржників існує категорія злісних неплатників, які роками не оплачують надані послуги,  ігнорують попередження, не йдуть на контакт з представниками підприємства. У такому  разі, підприємство має право звернутись до суду про стягнення заборгованості згідно статті 625 Цивільного кодексу України.

              Вишгородське МКП «Водоканал» як надавач комунальної послуги має право притягнути споживача до цивільної відповідальності. Відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

              Закликаємо споживачів, які мають заборгованість, найближчим часом погасити  її або укласти договір реструктуризації. Якщо у Вас є заборгованість, Вишгородське МКП «Водоканал» завжди готове йти на зустріч для вирішення питання щодо Вашого боргу. За детальнішою інформацією  звертайтесь за адресою – вул. Набережна, 8а, відділ обліку послуг або за номером тел. (04596)23-354, (04596)23-602.

             Пам’ятаймо, що безперебійна робота підприємства та належне надання послуг залежить не лише від працівників Вишгородського МКП «Водоканал», а й від добросовісності кожного з Вас в частині своєчасного виконання своїх обов’язків по оплаті послуг.

    

Адміністрація Вишгородського МКП «Водоканал»        

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось